MLF

Najważniejsze informacje:

  • czas meczu to 2×20 minut (czas niezatrzymywany);
  • przepisy: Futsal FIFA (z lekkimi modyfikacjami m.in. jak czas gry);
  • profesjonalni sędziowie prowadzący mecze;
  • opieka medyczna w trakcie zawodów;
  • puchary dla pierwszych 4 najlepszych drużyn,  nagrody indywidualne oraz pamiątkowe nagrody za udział
1 KOLEJKA – 9.12.2018
12:30 Autopart

Dudek x2, Leśniowski, Kędzior x2, Kwaśnik x2, Lonczak, Marszałek, Torba

10:2

(5:0)

UKS SMS Stal

Kardyś, Ciochoń

13:15 Agrobaza 0:18

(0:4)

Onduline
Skwara x4, Maziarski x5, Burczyk x4, Cisło x2, Misztal, Kijanka, Micek
14:00 FC Kwadrat

Walczak, Babiński, Drozdowski

3:5

(1:3)

Kolorado

Sypek x3, Śmist, Indyk

14:45 Blue Team

Folta x4, Wrześniak, Ciemięga, Trojnacki

7:3

(3:1)

Grunwald

Bik, Raś, Witek

pauzuje: Kirchhoff
2 KOLEJKA – 6.01.2019
12:30 Grunwald

Bik x2, Parkosz x2, Marcin Domagała x2

 

6:2

(2:0)

FC Kwadrat

Machowski, Drozdowski

13:15 Agrobaza 0:5

walkower

Blue Team
14:00 UKS SMS Stal

Makuch

1:10

(1:4)

Onduline

Maziarski x2, Burczyk, Micek, Skwara x4, Misztal x2

14:45 Kirchhoff

Cisło x3, Kuter x2

5:1

(4:0)

Autopart

Dudek

pauzuje: Kolorado
3 KOLEJKA – 13.01
13:30 Kolorado

Krzemień x3, Sypek x3

6:5

(1:5)

Grunwald

Domagała, Bik x2, Lombara, Kowalski

 

14:15 Blue Team

samobójcza, Trojnacki x2, Folta, Leśniak x2, Wrześniak, Mucha x2

9:4

(2:1)

UKS SMS Stal

Kardyś x3, Żołna

15:00 FC Kwadrat

Kulig, Babiński, Kawecki x4, Machowski, Pachoł x2

9:4

(6:2)

Agrobaza

J. Słowik x2, G. Słowik, samobójcza

15:45 Onduline 5:0

walkower

Kirchhoff
pauzuje: Autopart
4 KOLEJKA – 27.01
13:30 Agrobaza Kolorado
14:15 UKS SMS Stal FC Kwadrat
15:00 Kirchhoff Blue Team
15:45 Autopart Onduline
pauzuje: Grunwald
5 KOLEJKA – 3.02
13:30 Blue Team Autopart
14:15 FC Kwadrat Kirchhoff
15:00 Kolorado UKS SMS Stal
15:45 Grunwald Agrobaza
pauzuje: Onduline
6 KOLEJKA – 10.02
13:30 UKS SMS Stal Grunwald
14:15 Onduline Blue Team
15:00 Autopart FC Kwadrat
15:45 Kirchhoff Kolorado
pauzuje: Agrobaza
7 KOLEJKA – 17.02
13:30 FC Kwadrat Onduline
14:15 Kolorado Autopart
15:00 Grunwald Kirchhoff
15:45 Agrobaza UKS SMS Stal
pauzuje: Blue Team
8 KOLEJKA – 24.02
13:30 Kirchhoff Agrobaza
14:15 Autopart Grunwald
15:00 Onduline Kolorado
15:45 Blue Team FC Kwadrat
pauzuje: UKS SMS Stal
9 KOLEJKA – 10.03
13:30 Kolorado Blue Team
14:15 Grunwald Onduline
15:00 Agrobaza Autopart
15:45 UKS SMS Stal Kirchhoff
pauzuje: FC Kwadrat
FAZA PLAY-OFF – 17.03