MLF

Najważniejsze informacje:

  • czas meczu to 2×20 minut (czas niezatrzymywany);
  • przepisy: Futsal FIFA (z lekkimi modyfikacjami m.in. jak czas gry);
  • profesjonalni sędziowie prowadzący mecze;
  • opieka medyczna w trakcie zawodów;
  • puchary dla pierwszych 4 najlepszych drużyn,  nagrody indywidualne oraz pamiątkowe nagrody za udział
Tabela
1. Onduline 7 6 0 1 35 10 18
2. Kirchhoff 7 4 1 2 29 25 13
3. Autopart 7 4 0 3 36 26 12
4. Kolorado 7 3 2 2 26 20 11
5. UKS SMS Stal 7 3 1 3 27 23 10
6. Rado 7 3 1 3 30 33 10
7. Grunwald 7 1 1 5 10 30 4
8. FC Kwadrat 7 1 0 6 13 41 3
1 KOLEJKA – 24.11.2019
12:30 Kolorado  

5:0

walkower

 

Grunwald
13:15 UKS SMS Stal

Kardyś, Puzio, Lonczak, Łebek, Kolisz, Kloc, Gajda

 

7:1

Rado

Bajorek

14:00 Onduline

Misztal, M.Skwara

 

2:3

Autopart

Wąs x3

14:45 Kirchhoff

Kłaczkowski, Mieszkowicz x2, Cisło x4,Polak

 

 

8:1

Kwadrat

Babiński

2 KOLEJKA – 1.12.2019
12:30 Kolorado

Korczykowski, Mucha, Młynek

3:3 UKS SMS Stal

Słomka, Gajda, Łebek

13:15 Autopart 5:0

 

Grunwald
14:00 Kwadrat  0:5

 

Onduline

 

14:45 Rado

nr 4, Leśniak x2, Chruściel

4:10 Kirchhoff

Kłaczkowski x3,Kuter, Stopa, Cisło, Polak, Mieszkowicz x3

3 KOLEJKA – 8.12.2019
12:30 UKS SMS Stal

Puzio, Stala

 2:3 Grunwald

Janeczek, Drożdżal, Bik

13:15 Autopart

Buda, Leśniowski x2, Zachajusz

4:2 Kwadrat

Skowron, Dudek

14:00 Onduline

D. Skwara x2, Boroń, Maziarski

5:1 Rado

Chruściel

14:45 Kirchhoff

Kłaczkowski

1:2 Kolorado

Korczykowski, Dudek

4 KOLEJKA – 12.01.2020
12:30 Rado

Naprawa x2, Bajorek x2, Leśniak, Sypek x2

 

6:3 Autopart

Dudek x2, Kędzior

13:15 Kwadrat

Pachoł x4, Skowron

 

5:4 Grunwald

Kolisz x3, Bik

14:00 UKS SMS Stal 0:5 Kirchhoff
14:45 Onduline

D. Skwara, M. Skwara, Cisło, Burczyk x2, Maziarski

 

 

6:3 Kolorado

Śmist, Kukowski x2

5 KOLEJKA – 19.01
12:30 Onduline

Burczyk x2, Boroń, Maziarski x2, M. Skwara, Michał Cisło

7:2 UKS SMS Stal

Makub, Purało

13:15 Autopart

P. Kędzior x2, Miśko x3, Zachajusz, M.Kędzior

 

7:4 Kolorado

Mucha x2, Mazurkiewicz x2

14:00 Kwadrat
Pachoł x4, Gudz
5:10 Rado

Bajorek x4, Podpora x3, Słomiński, Rado, Chruściel

14:45 Kirchhoff

Kuter, Mieszkowicz, Polak

 

3:3

Grunwald

Kolisz, Malrzycki, Synowiec

6 KOLEJKA – 26.01
12:30 UKS SMS Stal

Puzio x5, Kolisz x3

8:4 Autopart

Wąs x2, Kędzior, sam.

13:15 Kolorado 5:0 Kwadrat
14:00 Rado  5:0 Grunwald
14:45 Kirchhoff

Polak

 

1:5

 

Onduline

M. Skwara x3, Burczyk x2

 

7 KOLEJKA – 2.02
12:30 Rado

Bajorek x2, Rado

3:3 Kolorado

Korczykowski x3

13:15 Kwadrat 0:5 UKS SMS Stal
14:00 Autopart

Lonczak, Wąs x2, Miśko x2, Kędzior

 

6:7 Kirchhoff

Polak x3, Kłaczkowski x2, Stopa, Kuter

14:45 Onduline

 

 

 

5:0 Grunwald
 
Finał – 9.02 – FAZA PLAY-OFF
Onduline (1)

, Mateusz Cisło, M. Skwara x2

 

 

3:2 Kolorado (4)

Korczykowski, nr 13

Kirchhoff (2)

Kłaczkowski, Cislo, Polak x2, Stopa, Kuter x2

 

 

 

7:0 Autopart (3)
FINAŁ
Onduline (1)

Burczyk, M. Skwara

2:0 Kirchhoff (2)